(0) 0.00€
  • Noteikumi

Noteikumi

LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

DISTANCES LĪGUMS 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:
Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, kā arī veikt preču apdruku pēc norādītā dizaina pēc klienta pasūtījuma, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

PIEGĀDES UN SAMAKSAS KĀRTĪBA

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājaslapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējs apmaksu veic ar bankas norēķinu vai kredītkarti vai PayPal maksajumu palīdzību Interneta veikala fanuatributika.lv tiešsaistē. Veiksmīga maksajuma gadījumā pircējam uz viņa norādīto e-pastu tiek nosūtīts rēķins, atbilstoši veiktajam pasūtījumam. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Komisijas maksas (starpbanku komisija u.c.), kas saistītas ar maksājuma veikšanu iekļautas pakalpojuma cenā un tās sedz Pārdevējs. Pasūtījuma izgatavošanu Pārdevējs uzsāk tad, kad Pārdevējs saņēmis naudu par pasūtījumu savā bankas kontā. 

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 5-15 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci. Gadījumā ja Pārdevējs nevar izgatavot preci 15 darba dienu laikā, tas sazinās ar Pircēju un informē to par precīzu preces piegades laiku. Pircējam ir tiesības piekrist jaunajam piegādes laikam vai atteikties no Pirkuma. Šajā gadījumā Pārdevējs veic Pasūtījuma atmaksu 5 darba dienu laika, kopš atteikuma saņemšanas.

Pasūtītās preces piegāde tiek veikta uz Pircēja norādīto adresi sadarbībā ar Omniva kurjera pakalpojumu, uz norādīto Omniva pakomātu vai izņemt preci fanuatributika.lv birojā, Rīgā, Ģertrūdes ielā 97.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Pircējam ir tiesības atteikties no neapdrukātas preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam uz epastu info@fanuatributika.lv par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atgriest preci Pārdevējam nosūtot to uz Pārdevēja veikala adresi. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • prece bojāta Pircēja dēļ;
  • pasūtītās preces, pēc Pircēja pasūtījuma, ir un tiek apdrukātas ar sporta klubu vai fanuatributika.lv izstrādātu dizainu (skatīt sadaļu APĢĒRBI AR APDRUKU).

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

DATU APSTRĀDE

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

PRIVĀTUMA POLITIKA

1.1. Šī Konfidencialitātes politika ir paredzēta tam kā www.fanuatributika.lv (turpmāk – Pārdevējs) apkopo, izmanto un apstrādā personisko informāciju, kuru Pircējs sniedz Pārdevēja Interneta vietnē.
1.2. Šī Konfidencialitātes politika attiecas uz Pārdevēja interneta vietni www.fanuatributika.lv (turpmāk – Interneta vietne), kura pieder un kuru pārvalda Pārdevējs.
1.3. Šī Konfidencialitātes politika attiecas uz Pircēju jeb šīs Interneta vietnes lietotāju personas datu iegūšanu, izmantošanu, publicēšanu, nodošanu un uzglabāšanu.

Datu iegūšana un to izmantošana

2. Datu ieguve un izmantošana
2.1. Par personas datiem uzskatāmas ziņas, kuras Pārdevējs ar Pircēja piekrišanu no viņa iegūst, lai izpildītu noslēgtā līguma noteikumus, ka arī, lai turpmāk sazinātos ar Pircēju.
2.2. Pircēju datu iegūšana notiek tad, kad Pircējs sniedz kontaktinformāciju (vārdu, uzvārdu, pasta adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi) šinī interneta vietnē;
2.3. Pircēju datu iegūšana notiek tad, kad Pircējs veic pirkumus Interneta vietnē, sniedzot kontaktinformāciju vai saglabājot ziņas, lai atrunātu vēlamāko pirkuma īstenošanas veidu;
2.4. Veicot pirkumus Interneta vietnē, visi Pircēja personiskie dati ir konfidenciāla informācija, izņemot normatīvajos aktos paredzētajos gadījumos.
2.5. Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma stripe.com , PayPal un kevin.eu, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam STRIPE un PayPal.
2.6. Izmantojot iegūtos datus, Pārdevējs var informēt Pircējus par preci, notikumiem un jaunumiem.
2.7. Jebkurā laikā Pircējs var dzēst savu vārdu no mērķauditorijas grupas saraksta, ja informāciju par preci, notikumiem un jaunumiem saņemt nevēlas.
2.8. Pircēja dati tiek izmantoti veicot preču piegādi un pildot saistības, kas izriet no preču pirkuma līguma.
2.9. Pārdevējs apņemas darīt visu iespējamo, lai nodrošinātu pienācīgu datu drošību.

Piekļuve datiem

3. Piekļuve datiem
3.1. Pārdevējs var atklāt Pircēju datus, ja ir pamats uzskatīt, ka:
• šī informācija ir nepieciešama, lai identificētu, konstatētu vai uzsāktu tiesiskas darbības pret kādu personu, kura var nodarīt jebkādu kaitējumu citai personai vai arī Pārdevējam, apdraudot tās tiesības, īpašumu vai darbību, kā arī pakļaut šādiem un līdzīgiem riskiem citus šīs Interneta vietnes lietotājus un/vai personas;
• tas jādara ņemot vērā normatīvo aktu prasībās, vai gadījumos, kad to pieprasa kompetentas iestādes.
3.2. Pircējam, iesniedzot rakstisku pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju:
• kādas ziņas par viņu ir iegūtas, datu ieguves avots, kad tika veiktas pēdējās datu izmaņas;
• kādam mērķim tika veikta datu apstrāde, ziņas par datu saņēmējiem.

Interneta Protokola adrešu izmantojums

4. Interneta Protokola adrešu izmantojums
4.1. IP adrese ir skaitļu kopums, kas automātiski tiek piešķirts datoram ik reizi, kad lietotājs pieslēdzas savam interneta pakalpojumu sniedzējam, pēc šīs IP adreses var automātiski identificēt lietotāja datoru.
4.2. Pārdevējs var apkopot šīs adreses sistēmas administrācijas un tīmekļa vietnes audita nolūkos. Pārdevējam nav mērķis pievienot lietotāja IP adresi viņa personu identificējošajai informācijai, kas nozīmē to, ka ikviena lietotāja sesija tiek reģistrēta, bet pats lietotājs paliek anonīms.
4.3. Pārdevējs var izmantot šīs IP adreses ar mērķi identificēt vietnes lietotāju situācijās, kad tā uzskata par nepieciešamu nodrošināt viņu uzvedības atbilstību vietnes lietošanas nosacījumiem vai arī aizsargāt Interneta vietni vai citus lietotājus.

Sīkdatnes

5. Sīkdatnes
5.1. Sīkdatnes ir pavisam nelielas teksta datnes, kas sniedz informāciju par to, cik bieži lietotājs apmeklē interneta vietni un ko tieši lietotājs savu sesiju laikā dara. Sīkdatnes nekādu personu identificējošu informāciju nesatur, bet, ja lietotājs šādu informāciju sniedz pats tad, šī informācija var tikt apvienota ar datiem, ko satur sīkdatne.
5.2. Pārdevējs lietotāju datoru pārlūkprogrammās var ievietot sīkdatnes.

Drošība

6. Drošība
6.1. Pārdevējs izmanto drošas datu sistēmas un nepieciešamības gadījumā ir gatava veikt arī papildus drošības pasākumus, lai aizsargātu lietotāju datus no pazušanas, ļaunprātīgas izmantošanas un pārveidošanas.
6.2. Piekļuve interneta vietnes lietotāju uzticētajai informācijai ir tikai īpaši pilnvarotiem Pārdevēja darbiniekiem. Pārdevējs veic aizsardzības pasākumus, tomēr tā nevar pilnībā garantēt, ka nenotiks nekāds datu zudums, ļaunprātīgs izmantojums vai izmaiņas tajos.

Saistošie nosacījumi

7. Saistošie nosacījumi
7.1. Uzticot personiskos datus un/vai citu personisku informāciju, Interneta vietnes lietotāji apliecina, ka viņiem ir saistoši šie konfidencialitātes politikas nosacījumi, un viņi atzīst, ka Pārdevējs ir tiesības šajā dokumentā definētajos gadījumos un apmērā rīkoties ar šo informāciju.

Izmaiņas

8. Izmaiņas
8.1. Šie konfidencialitātes nosacījumi var tikt atjaunoti jebkurā laikā, tāpēc lietotāji tiek aicināti regulāri ar tiem izpazīties.